Výuka masáží v RC Paleček, Praha 3 u metra Flora

  • Rodinné a komunitní centrum Paleček, vždy  ve čtvrtek od 16.00 - 17.00, více informací o místě konání najdete zde:
  •  www.rcpalecek.cz/kurzy/kurzy-kojenecke-masaze/
  • Nejbližší termín zahájení: bude zde uveden v říjnu.

Kurz obsahuje 4 setkání. (6.9. + další 3 čtvrtky od 16.00 - 17.00.)  Výuky se účastní a masáž provádí pouze rodič, nebo osoba o dítě trvale pečující - pěstouni, náhradní péče.

Na každé hodině se masážní tahy opakují, z vážných důvodů je možné setkání vynechat, ale praxe ukazuje, že je vhodné domluvit pak náhradní hodinu, aby rodič měl jistotu, že výuku zvládl. Náhradní hodiny se domlouvají dle konkrétní absence účastníků ve skupině. Výuka zahrnuje masážní tahy, sdílení zkušeností  a vzájemnou  podporu ve skupině. Diskutujeme témata, která se hodinu od hodiny mění dle potřeb a zájmu rodičů, nebo doporučení lektorky.

V RC Paleček výuka probíhá v sále, který sousedí s hernou pro děti s dozorem. Dle dohody je možno starší sourozence umístit zde, nebo je vzít sebou na výuku, pokud jsou schopni hodinu setrvat v blízkosti rodiče a příliš nevyrušovat - kreslit si, číst si, pozorovat, odpočívat apod.

Na výuku můžete přijít v předstihu a využít zázemí RC Paleček, také po výuce je čas a klid na zabalení a případné dopovídání  s ostatními maminkami, co je třeba. Nová přátelství jsou také bonusem těchto setkání.

Cena výuky: 1000Kč za 4 lekce výuky pro dvojici - rodič a dítě.

Na výuku je nutné se předem přihlásit na:  kurzyprodeti@rcpalecek.cz nebo: kojeneckemasaze@volny.cz.

Následně Vám zašlu bližší informace.

HODNOCENÍ KURZU SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE:
www.testovanonadetech.com/test/0025-kojenecke-masaze